SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/15.

POWIATOWE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM

W dniu 12.02.2016r na stoku narciarskim w Konarach odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w narciarstwie zjazdowym szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców w konkurencji slalom gigant. Do rywalizacji przystąpiło ponad 40 zawodników i zawodniczek ze szkół w Sandomierzu, Koprzywnicy, Klimontowie, Chobrzan, Niedźwic i Gnieszowic. Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział 6 chłopców oraz 3 dziewczynki. Oprócz rywalizacji dzieci świetnie się bawiły na dobrze przygotowanym stoku.  Najlepszy wynik uzyskał uczeń naszej szkoły-Dawid Ciach. Zajął IV miejsce. Towarzyszyła nam bardzo dobra pogoda .

Rok szkolny 2014/15 był rokiem bardzo intensywnym i pracowitym. Nasi uczniowie zdobywali pierwsze miejsca na zawodach powiatowych, wojewódzkich, a także brali udział w imprezach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

• 11.09.2014r. Samborzec -  II miejsce. Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska, chłopcy.
  • 30.09.2014r.  Koprzywnica - chłopcy II miejsce, dziewczyny III miejsce. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • 13.11.2014r.  Sandomierz - II miejsce. XV Edycji Turnieju o Puchar Tymbarka
  • 10.12.2014r. Szkolny Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną chłopców.
  • 09.04.2015r. Koprzywnica - I miejsce drużynowo.  I , II miejsce indywidualnie. Przeprowadzenie i współorganizacja ze Szkolnym Związkiem Sportowym Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych Indywidualnych i Drużynowych.
  • 16.04.2015r. Rytwiany - Drużyna II miejsce,  indywidualnie

I miejsce. Mistrzostwa Województwa w Przełajowych Biegach Indywidualnych i  Drużynowych chłopców.

• 28.04.2015r  Obrazów- I miejsce Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców.
  • 14.05.2015r. Sandomierz – I miejsce Sztafeta chłopców „ Vena Sport”.
  • 21.05.2015r. Ożarów- III miejsce w Półfinałach Województwa w Mini Piłkę Nożną.
  • 13-14.06.2015r. Łódź- VIII miejsce Sztafeta chłopców „ Vena Sport”.

Uczniowie którzy reprezentowali naszą szkołę w imprezach sportowych to:

Mazur Kacper, Jakub Wiśniewski, Cerkiewicz Hubert, Majewski Jakub, Maciej Żołądek, Karbowniczak Patryk, Nikurzak Piotr, Zwolski Bartosz, Motyl Grzegorz, Milarski Jakub, Zaręba Mateusz, Macias Mateusz, Rączkowski Kamil, Gdaniec Wiktor, Szal Przemysław, Ciach Dawid.

Kołacz Oliwia, Kasprzycka Klaudia, Charszla Justyna, Bryła Aleksandra, Gawrońska Aleksandra, Jamrożek Klaudia, Kawecka Natalia, Grądziel Gabriela, Brzezińska Zuzanna, Juda Gabriela, Szal Paulina, Żurek Anna, Malecka Kinga, Lipczyńska Monika, Duda Wiktoria.

Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły i życzymy dalszych SUKCESÓW!!!