STOP DOPAŁKOM

Konkurs na plakat poświęcony profilaktyce dopalaczy ,, STOP DOPAŁKOM”

Kontynuacją działań związanych z profilaktyką dopalaczy w naszej szkole było ogłoszenie szkolnego  konkursu na plakat poświęcony powyższej tematyce.

Głównym celem konkursu było uświadomienie uczniom szkodliwego wpływu używek ( dopalaczy) na organizm człowieka, rozwijanie odpowiedzialności za swoje zdrowie i życie oraz propagowanie wśród dzieci różnych technik plastycznych. Adresatami byli uczniowie klas piątych i szóstych, którzy wzięli udział w prelekcji  przedstawiciela Policji nt.,, Dopalacze zagrożeniem osobowości i życia”. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością przedstawiając za pomocą różnorodnych technik plastycznych swoje przemyślenia w  realizacji  przewodniego  tematu,, STOP DOPAŁKOM”.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Emilia Krakowiak klasa VI a

II miejsce – Marcelina Wroczek klasa V b

III miejsce- Grzegorz Motyl  klasa VI a

Wyróżnienia:

Julia Marczewska klasa V b

Karolina Bokwa klasa VI a

Kinga Malecka klasa VI a

Anna Żurek klasa V a

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Praca Emilki Krakowiak nagrodzona I miejscem zostanie przesłana  do dalszego etapu konkursu w  Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Elżbieta Grdeń
                                                            Marta Bochyńska.