Samorząd Uczniowski

Praca Samorządu Szkolnego to nie tylko działalność na rzecz uczniów naszej szkoły, ale również na rzecz innych potrzebujących. We wrześniu otrzymaliśmy list od jednego z pacjentów Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu z prośbą o symboliczną zbiórkę pieniążków dla oddziału dziecięcego na zakup nowej lodówki do szpitalnej świetlicy. Dzieci chętnie włączyły się do akcji. Zbiórka trwała do października. Uczniom naszej placówki udało się zebrać 329zł.

Bardzo dziękujemy za okazane serce!

A. Sławek

M. Różyc