Rok 2011/2012

Sprzątanie Świata 2013.

Sprzątanie świata – pod hasłem „ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ”

20 września 2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Koprzywnicy pod opieką nauczycieli wzięli udział w sprzątaniu najbliższej okolicy szkoły, przyłączając się w ten sposób do tegorocznej  akcji „Sprzątania Świata”. Najmłodsi uczniowie porządkowali  boisko szkolne i najbliższe uliczki prowadzące do szkoły, natomiast starsi sprzątali ulicę Sportową, teren  pobliskiego lasu i okolice zalewu. Po zakończeniu akcji zgromadzone worki ze śmieciami  zostały odebrane przez  Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki.  Udział naszej szkoły w kolejnej akcji „Sprzątania świata” był pretekstem do tego, żeby każdego dnia, na nowo odpowiedzialnie korzystać i chronić najbliższe środowisko przyrodnicze.

Barbara Miklas